ALICI: Siparişi veren kişi/kurum olarak anılacaktır.
ALICI satın aldığı ürünün kutusunu açmadan,ambalajını yırtmadan, tahrip etmeden,bozmadan ve ürünü kullanmadan, çabuk bozulabilir gıda ürünü olduğu için teslim tarihinden itibaren en geç iki (2) günlük süre içinde teslim aldığı şekli ile iade edebilir.
ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği mümkün değildir.

Ayrıca ALICI tarafından satın alınan ürünün iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. ALICI tarafından yapılan hatalardan dolayı( dikkatsizlikten dolayı yanlış ürün siparişi, yanlış adres bildirimi vb.) talep edilen iadeler kabul edilmeyecektir.

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor !

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Akıllı Asistan

Harika Duyurular

KAMPANYA

Tüm Ürünlerde Ekstra İNDİRİM

Hızlı GirişHesabınız Yoksa

Ya DaDil Türkçe

Döviz Kuru
 • ALIŞ
  USD/TRY12.9296
  EURO/TRY14.6695
  SATIŞ
  USD/TRY12.9814
  EURO/TRY14.7283