DOĞADAN YANA ! DUHALA

İşte insanoğluna doğadan sunulan bu eşsiz lezzetlerle gelen sağlık, hijyen, gerçek damak tadı, kaliteli hizmet anlayışı, gerekli arge araştırması, kusursuz üretim ve tüketicinin mutfağında bitesiye kadar ürün garantisi ile Duhala (Tek Ben Kuruyemiş) 8 yıldır hizmet vermektedir.

Hizmet politikamız doğru ürün, sağlığa uygun ortam, kaliteli hizmet, doğru nokta tespitleri, ürünleri müşteri memnuniyeti ile birleştirip alternatif çözümler ile sofranızdaki yerini devam ettirmesidir.

Sektörümüz hizmet sektörü olduğu içindir ki tüketiciden birebir yapılan araştırmalarla yeni ürün ve mevcut ürün yelpazesinde istenilen değişiklikleri değerlendirip, en iyisini, en istenileni tespit edip müşteri planlama bölümüne iletip, talepleri oluşturmakla beraber yelpazeyi genişletmek hedefimizin içindedir.

Genç bir ekip ile geçmişteki damak tatlarımızı yeni nesille birleştirip Türk mutfak kültürünü ve geleneksel tatlarını kaybetmeden tabiatın doğal aromalarını sizlere ulaştırmak bu ekibin tek gayesidir...

Ürünlerimiz; Hijyenik şartlarda el değmeden paketlenir/ambalajlanır Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izniyle Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir.

Ürünlerimiz AFLATOKSİN İÇERMEZ. %100 Doğaldır

Sepetim

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor !

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Akıllı Asistan

Harika Duyurular

KAMPANYA

Tüm Ürünlerde Ekstra İNDİRİM

Hızlı GirişHesabınız Yoksa

Ya DaDil Türkçe

Döviz Kuru
 • ALIŞ
  USD/TRY12.9296
  EURO/TRY14.6695
  SATIŞ
  USD/TRY12.9814
  EURO/TRY14.7283